Metal Fermuar Nedir?, giysiler de hatta ayakkabılarda metal fermuar vardır | intHaber.com
GüncelSektörel

Metal Fermuar Nedir?, giysiler de hatta ayakkabılarda metal fermuar vardır

Bugün her tekstil ürününde metal fermuarlar kullanılır. Çantalarda, giysiler de hatta ayakkabılarda metal fermuar vardır.

Bu fermuarların kendine göre yapılışı ve bir sistemi bulunur. Bu metal fermuarlar işin şeklinde göre tasarlanır. Her metal fermuarın üründen bir amacı bulunur.

Fermuarların özellikle kaliteli olması önemlidir. Elbiselerde yer alan metal fermuarlar sağlam olmalıdır. Üretimler buna göre yapılır. Bütün fermuarların bir üretim aşaması vardır. Bazı fermuarlar minimum boyda tasarlanır. Genellikle modeller minimum boyda 4 cm şeklindedir. 

 Metal Fermuar Özellikleri Nelerdir?

Üretilen metal fermuar çeşitleri diş renkleri pirinç, antik sarı, antik oksit, oksit, kalay, kalay oksit, bakır, bakır oksit, gold, lightgold, rosegold, gun metal, beyaz free, siyah free, boyalı diş şeklinde çeşitli renklerden oluşur. Metal fermuarların ölçü birimleri diş yüksekliği ve genişliği olarak çeşitlidir. Ayrıca şerit genişlikleri standart ölçülerdedir. Bazı fermuarlar metal kelebek formunda üretilir. Aynı zamanda metal üst stopları şeklinde üretilirler. İçeriğinde metal kürsörler bulunur. Şerit olarak da polyester ve özel dokuma şeritlerden oluşur. 

Sizler de   metal fermuar çeşitlerine ait elbiselerine veya diğer ürünlerinize uygun   fermuarları inceleyebilirsiniz. Bilgi almak ve satın almak için https://www.ecefermuar.com.tr/metal-fermuarlar  sitesini ziyaret edebilirsiniz.