Nihat Hatipoğlu'ndan yeni haber geldi, Oğlu açıklamalarda bulundu! | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Sağlık

Nihat Hatipoğlu’ndan yeni haber geldi, Oğlu açıklamalarda bulundu!

‘Nihat Hatipoğlu yoğun bakıma kaldırıldı
‘Nihat Hatipoğlu yoğun bakıma kaldırıldı

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Osman Hatipoğlu, ‘Hocamızın durumu çok çok iyi..

Nihat Hatipoğlu ile ilgili sosyal medyada koronavirüs olduğuna dair iddialar ortaya atıldı. 

Nihat Hatipoğlu’nun resmi Facebook hesabından yapılan paylaşımda “Dostlar rahatsızım. Tedavi devam ediyor. Özel dua istiyorum bu akşam” ve “Ya şafi Hocamız tedavi görüyor. Duanızı rica ediyoruz.” açıklamasına yer yerildi.

HOCAMIZIN SAĞLIK DURUMU ÇOK ÇOK İYİ 

Ya şafi Hocamız tedavi görüyor’nun oğlu Osman Hatipoğlu babasının durumuyla ilgili dün akşam açıklama yaptı. ‘Nihat Hoca yoğun bakımda mı’ sorusuna cevap veren Osman Hatipoğlu şunları söyledi:  Hocamızın durumu Allah’ın izniyle iyi. Birkaç gün önceye göre çok iyi.

Yavaş yavaş eski haline dönmeye başladı. Evin içinde gezmeye başladı. Sizlerin duaları sayesinde… Gün içerisinde bir şeyler de paylaşacağız hocamızın kendini görüp duyacaksınız. 

Bu aralar bir haber dolaşıyor sosyal medyada ‘Nihat Hatipoğlu yoğun bakıma kaldırıldı’ diye kesinlikle böyle bir şeye itibar etmeyin. Hocamız evde Allah’a şükür sağlık durumu da çok iyi. Yoğun bakımda değil, hastanede kesinlikle değil. Böyle yalan haberler çok fazla yayılmaya başladı artık . Hocamızın sağlık durumunu çok çok kötü gösterdiler. Bunlar kesinlikle gerçek değil. Herkesten dua bekliyoruz, hocamızın sizlere çok selamı var.

Denizli Oto Ekspertiz