OnePlus 8T'yi Shiftdelete inceledi.. | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Teknoloji

OnePlus 8T’yi Shiftdelete inceledi..

OnePlus 8T
OnePlus 8T

OnePlus 8T inceleme videosu ile beraber karşınızdayız. Bu videomuzda, özellikleri ile tüm dünya tarafından beğeni kazanan telefon OnePlus 8T özellikleri neler yakından bakıyoruz.

OnePlus 8T inceleme: Merak edilen telefon

ShiftDelete.Net olarak farklı videolar ile karşınızdayız. Bu videomuzda, merak ettiğiniz bir telefonu deneyimlerimiz ile beraber anlattık. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

OnePlus 8T özellikleri: Bizlere neler sunuyor?

Dünyanın en güçlü oyuncu telefonları arasında yer alan model, gerektiği gibi özel bir ekran ile karşımıza çıkıyor. Telefonun ekranı 6.65 inç büyüklüğünde. Bu ekran 1080×2400 çözünürlüğe sahip bir FLUID AMOLED ekran.  Telefonun ekranı bu büyüklük ve çözünürlükle beraber 402 ppi değerine ulaşabiliyor. Bu ekran, oyuncuların da istediği gibi 120 Hz yenileme hızına sahip. Telefonda işlemci olarak, şu anda bir Android telefondaki en hızlı işlemcilerden birisi olan Snapdragon 865 var. Bu işlemciye RAM tarafında 128 GB depolama alanında 8, 256 GB depolama alanında 12 RAM eşlik ediyor. Telefon depolama birimi tarafında ise UFS 3.1’e sahip.

OnePlus 8T inceleme videosu

Telefon arkada 4 ve önde 1 olmak üzere toplam 5 kamerası var. Akıllı telefonun ana kamerası 48 megapilsel çözünürlüğünde ve f/1.7  diyafram değerine sahip. Geriye kalan kameralardan geniş açılı kamera 16 megapiksel çözünürlüğünde ve f/2.2 diyafram değerine sahip, makro kamera 5 ve son kamera olan derinlik algılayıcısı kamera da 2 megapiksel çözünürlüğe ve f/2.4 diyafram değerine sahipler. Ön kamera ise 16 megapiksel çözünürlüğünde, f/2.4 diyaframa sahip bir değer ile karşımıza çıkıyor. Telefon, içerisinde 4.500 mAh büyüklüğünde bir batarya ile geliyor. Bu batarya, 65 Watt gücünde bir adaptör ile sadece 39 dakika içerisinde şarj olabiliyor.

OnePlus 8T hakkında fikirlerimizi söylediğimiz videoyu izledikten sonra yorumlarınızı ve fikirlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın. İyi seyirler

Haber Kaynak ve Linki: Schiftdelete
yazar:Furkan Karaca

Denizli Oto Ekspertiz