Otel odasından çıkmayan çiftin cansız bedenleri bulundu! | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Güncel

Otel odasından çıkmayan çiftin cansız bedenleri bulundu!

Otel odasından çıkmayan çiftin cansız bedenleri bulundu!

İstanbul’un Harbiye ilçesinde bulunan bir otelde korkunç bir olay yaşandı. Cumhuriyet caddesindeki bir otelde kalan çift, otelden ayrılacakları gün otel görevlileri tarafından odalarında ölü olarak bulundu.

Harbiye’de bir otele yerleşen Hiranur Korkmaz(42) ile Muhammet Osman Gürlek(28) isimli kişiler otelden çıkacakları gün odalarından bir türlü çıkamayınca otel görevlileri durumdan şüphelendi ve kapıyı çalarak iyi olup olmadıklarını öğrenmek istedi. İçeriden ses duyamayan görevliler bu kez yedek anahtar yardımıyla odaya girdiler. Görevliler Hiranur Korkmaz’ı yatağın üzerinde Muhammet Osman Gürlek’i ise banyoda hereketsiz bir şekilde yatarken buldular. Durum hemen polise bildirildi.

Gelen ihbar üzerine olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri çiftin öldüğünü belirlerken polis ve savcılık incelemesi yapılan çiftte herhangi bir darp veya yaralanma izine rastlanılmadı. Odada detaylı yapılan incelemelerde ise uyuşturucu olabileceğinin değerlendirildiği toz maddeler ele geçirilirken bu maddeler Kriminal Laboratuvar’a gönderildi. Çiftin cansız bedenleri ise oyopsi yapılması için ambulanslara alınarak Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Polis ekipleri ise otelin güvenlik kamera kayıtlarını incelemeye alarak geniş çapta bir soruşturma başlattı.

Otel odasından çıkmayan çiftin cansız bedenleri bulundu!