Outlook macOS Big Sur için güncelleme ekim ayında gelecek! | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Teknoloji

Outlook macOS Big Sur için güncelleme ekim ayında gelecek!

Outlook macOS
Outlook macOS

Microsoft’un Outlook’taki büyük değişiklikleri iOS tarafındaki güncellemesiyle son bulmuyor. Aksine Microsoft, macOS Big Sur için Outlook’u da güncelliyor. Güncelleme genel anlamda basit değişiklikleri içinde barındırıyor desek yeridir.

Outlook macOS Big Sur için güncelleme ekim ayında gelecek gibi duruyor.

Outlook macOS Big Sur için güncelleme yolda

Microsoft’un Ignite geliştirici konferansının bir parçası olarak duyurulan yeni Outlook aslında biraz makyajlanıyor. Tasarımsal açıdan daha parlak, çok sayıda yuvarlanmış köşe ve yarı saydam panelleri içinde barındırın bu yeni tasarım, daha minimal bir görünüm sağlıyor.

Apple’ın Big Sur sürümü için güncellenen uygulamaların neredeyse tamamı, daha sade ve düz tasarımlara kavuşuyor. Bu sebeple değerlendirildiğinde Outlook da aynı kervana katılıyor. Microsoft pazarlama programı yöneticisi Jessica Wilczek bir blog yazısında: “Outlook’u Outlook yapan şeylerden ödün vermeden Mac için Outlook’u kullanırken kendinizi evinizde hissetmenizi istedik” diyor.

Elbette, Outlook’un yeni tasarımı, Microsoft’un üzerinde çalıştığı tek şey değil.Şirket ayrıca bu yıl ekstra özelleştirme seçenekleri de sunmayı planlıyor. My Day olarak adlandırılan akıllı liste doğrudan platforma ekleniyor. Bu güncellemenin yine de bazı eksikleri bulunuyor. Zira yeni Outlook, Office 365, Outlook.com ve Google hesaplarıyla kolaylıkla entegre olabilirken, Apple’ın iCloud ve e-posta hesaplarını başlangıçta desteklemiyor.

haber kaynak : schiftdelete
yazar:Nilay Kamu

Denizli Oto Ekspertiz