Rusya-Ukrayna esir takası hakkında Başkan Erdoğan'dan önemli açıklamalar | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Güncel

Rusya-Ukrayna esir takası hakkında Başkan Erdoğan’dan önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Erdoğan cuma namazı sonrası gazetecilerin sorularını yanıtladı. Erdoğan’ın açıklamasından satır başları şöyle:

Rusya-Ukrayna esir takası

Üzerinde durduğumuz konu esir takası idi. 200 üzerinde isim üzerinde durmuştuk. 200 ismin hepsi bizde mevcut. Bunlar bizim kontrolümüzde içlerinde bir tanesi Putin’in üzerinde durduğu isimdi bu ismi Rusya’ya gönderdik. Bizdeki misafirlere sahip çıkıyoruz. Bizim kontrolümüzde.
Ekonomi yönetimi toplantısı

Neleri ele alacağımızı açıklarsam doğru olmaz. Bu sadece Mir Kart değil, alternatifi olarak elimizde neler var. Bunlar üzerinde duracağız. Bu çalışmamızı sürdüreceğiz.
CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun açıklamaları

Arkadaşlar o bizim derdimiz değil, o onların derdi. Onun derdi niye bizi gersin ki? Biz işimize bakıyoruz. Cumhur ittifakı kararlı şekilde yoluna devam ediyor onlarda kararsız şekilde yoluna devam ediyor.

Central Park’ta yanıma gelen değişik yerlerden dostlar ummadığım beklemediğim şekilde farklı yaklaşımlarla sorularla bize karşı olan teveccühlerini gösterdiler bu da bizi mutlu etti. Bu da Türkiye’nin nelere geldiğini göstermesi bakımından önemli.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar
Denizli Oto Ekspertiz