Samsung Galaxy Buds X'in özelliği nedir? | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Teknoloji

Samsung Galaxy Buds X’in özelliği nedir?

Samsung’un kısa zaman önce piyasaya sürdüğü Galaxy Buds Plus‘tan sonra yeni bir kablosuz kulaklık için patent ve ticari marka başvuruları yaptığı biliniyordu. Çıkan her yeni haberle yeni Galaxy Buds X serisinin birçok şaşırtıcı özelliğe sahip olacağı kesinleşiyor. Apple AirPods gibi güçlü rakiplerinin üzerinde avantaj elde etmesini sağlayacak yeni bir özellik de aralarına eklenmiş görünüyor.

Samsung Galaxy Buds X hangi yeni özelliğe sahip olacak?

Tasarımıyla günlük kullanımının yanında sporcular gibi hareketli bir yaşam stiline sahip insanların çok kullanışlı bulacağı düşünülen Samsung Galaxy Buds X, ilginç “fasulye” tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmişti.

Şimdi ise ABD Patent Ofisi’ndeki özelliklerine göre, Samsung’un yeni kablosuz kulaklığı aktif gürültü azaltma özelliğine sahip olacak. Sık görülmeyen bu özelliğin kulaklığın başlıca özelliklerinden biri olması bekleniyor.

140 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacağı düşünülen Samsung Galaxy Buds X’in daha iki ay önce piyasaya sürülen Galaxy Buds Plus‘ın yerini alıp almayacağı merak konusu. Plus modelinin yerine yeni jenerasyon olarak gelme ihtimali yüksek olarak görülüyor.

Kulaklık, 28 mm uzunluğunda ve 12 mm genişliğinde üretilecek. Çıkış tarihi için henüz bir bilgi bulunmuyor ancak Galaxy Note 20 ve Galaxy Fold 2 ile beraber duyurulması beklenebilir.

Haber kaynak ve Link: Schiftdelet
yazarEmre Temiz