Samsung Galaxy Note 20 Ultra/Ayasofya esintisi Modeli! | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Teknoloji

Samsung Galaxy Note 20 Ultra/Ayasofya esintisi Modeli!

Caviar “Eternity” adını verdiği koleksiyonu
Caviar “Eternity” adını verdiği koleksiyonu

Lüks telefon tasarımlarıyla dikkat çeken Caviar, şimdi de Samsung Galaxy Note 20 Ultra için özel bir koleksiyon ile karşımıza çıkıyor. Caviar, Samsung Galaxy Note 20 Ultra Ayasofya sürümü ile internet sitesine eklediği model oldukça şık görünüyor olmasının yanında yüksek fiyatlarıyla dikkat çekiyor.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra Ayasofya sürümü 

Samsung’un kısa süre önce tanıttığı amiral gemisi telefonu Note 20 Ultra için Caviar, Ayasofya(Hagia Sophia) esintili bir sürümünü ortaya çıkarttı. Özellikle iPhone modelleri için hazırladığı lüks kaplamalarla ve tasarımlarla adından söz ettiren Caviar, şimdi Güney Kore merkezli Samsung için özel bir koleksiyon oluşturdu.

Caviar “Eternity” adını verdiği koleksiyonu Samsung Note 20 Ultra kullanıcıları için hazırladı. Bu koleksiyonda toplamda 4 farklı model bulunuyor. İşlemesinden kullanılan taşın değerine kadar fiyatları değişen telefonlar elbette tuzlu fiyat etiketlerine sahip.

Ayasofya koleksiyonunda yer alan Note 20 Ultra modelinin arka kapağında gerçek siyah mermer kaplama kullanılıyor. Altın kaplama ile detaylandırılan telefonun, ihtişamlı bir kasa görünümü bulunuyor. Koleksiyonda yer alan telefonun en can alıcı noktası ise telefonun bu altın kaplama olarak tasarlanan kısmında özel işlemelerin bulunması.

Aynı koleksiyon içinde Hagia Sophia dışında Parthenon, St. Basil’s Cathedral ve Forbidden City sürümleri de yer alıyor ve fiyatlar da değişiyor. Modellerin fiyatları ise şu şekilde:

Note 20 Ultra Parthenon sürümü : 5 bin 750 dolar

Note 20 Ultra Hagia Sophia sürümü: 5 bin 830 dolar

Note 20 Ultra Forbidden City sürümü: 6 bin 60 dolar

Note 20 Ultra St. Basil’s Cathedral sürümü: 6 bin 260 dolar

haber kaynak : schiftdelete

yazar:Nilay Kamu

Denizli Oto Ekspertiz