Samsung Galaxy Note 20'nin Batarya kapasitesi belli oldu! | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
GüncelTeknoloji

Samsung Galaxy Note 20’nin Batarya kapasitesi belli oldu!

Galaxy Note 20 batarya kapasitesi ortaya çıktı! Serideki Note 10 modelinin oldukça beğenilmesinin ardından gözler yeni modele çevrilmişti. Ortaya çıkan sızıntıyla telefonun bataryası için ilk bilgiler geldi.

Samsung son dönemlerde birçok seride çalışmalarına devam ediyor. A, Note ve S serisi kullanıcıların büyük dikkatini toplamış durumda. S ailesinde Galaxy S20‘ler kullanıcılarla buluştu, sıra Note ailesinde.

Galaxy Note 20 batarya kapasitesi şaşırttı

Kullanıcıların severek kullandığı Note serisinde yeni model için çalışamalar, aralıksız sürüyor. Seride gelecek model olan Galaxy Note 20 batarya kapasitesi ile adından söz ettirdi. Hollanda’da yayın yapan bir teknoloji sayfası EB-BN980ABY model numarası ise model hakkında bilgiyi sızdırdı. Yeni modelin sahip olduğu batarya kapasitesi, geçtiğimiz aylarda kullanıcılarla buluşan Galaxy S20 ile aynı olacak.

Bilindiği üzere Galaxy S20‘de batarya kapasitesi 4.000 mAh olmuştu. Böylelikle yeni Note modelinde de batarya 4.000 mAh olacak. Bu da kullanıcılara uzun süre kullanım imkanı verecek.

Galaxy Note 20 Plus için de bazı tahminler ortaya çıkmış durumda. Bu modelin Galaxy S20 Plus gibi 4.500 mAh ya da Galaxy S20 Ultra gibi 5.000 mAh batarya kapasitesine sahip olması bekleniyor.

Daha önceden ortaya çıkan haberlerde Galaxy Note 20 çıkış tarihinin önümüzdeki ağustos ayı içinde olabileceği söylenmişti.

Yazar: Hasan Burus

Teknolojiyi ve oyunları seven Hasan, İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Bilgisayar Mühendisliği okuyor. 2016’dan beri teknoloji haberleri yazıyor.
Kaynak ve Linki :Schiftdelete