Sapanca'da bungalov evlere ilgi gösteriliyor | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Emlak

Sapanca’da bungalov evlere ilgi gösteriliyor

Sapanca'da bungalov evlere ilgi gösteriliyor

AA’nın aktardığı habere göre, Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri Derneği (TÜGEM) Sakarya Temsilciliği Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Ertaş, Sapanca’da bungalov evlere ilginin yoğun olduğunu ifade etti.

17 günlük kapanma döneminde de ilginin sürdüğünden bahseden Ertaş, “Sapanca, Cebeci, Kefken gibi tatil beldelerinde günlük olarak verdiğimiz evlerimiz 17 günlük kiralamayla doldu, şu an elimizde kalmadı. Bungalov tarzı evler, daha çok tercih ediliyor. Müstakil havuzlu evler de tercih edilebiliyor. İnanılmaz derecede talep var. Elimde 20’nin üzerinde ev vardı, hepsi tamamen dolmuş durumda” ifadelerini kullandı.

FİYATLARI NE KADAR?

Bungalov evlerin kiralama fiyatlarından da bahsede Ertaş, “Günlük 1200, 1700 ve 2 bin 500 liraya kadar çıkan bungalovlar var. Tesisine, özelliklerine ve büyüklüklerine göre rakamlar değişiyor” diye konuştu.

İSTANBUL’DAN YOĞUN TALEP

Sapanca’da faaliyet gösteren gayrimenkul uzmanları, Sapanca’ya başta İstanbul olmak üzere büyük şehirlerden ilginin olduğunu belirtiyor. 17 günlük kapanma döneminde de İstanbul, Ankara, Bursa gibi büyük şehirlerden çok sayıda insanın Sapanca’yı tercih ettiğini belirten uzmanlar, bungalov ev kiralamalarında da yoğun olduğuna dikkat çekiyor.

Sapanca'da bungalov evlere ilgi gösteriliyor