Seçim Seçim diye çağrılarda bulunan Muhalefete bir çift söz!.. | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
GüncelSiyaset

Seçim Seçim diye çağrılarda bulunan Muhalefete bir çift söz!..

Seçim Seçim diye çağrılarda bulunan Muhalefete bir çift söz!..
Eleştirmen ve Köşe Yazarı A. Kadir Habeş açıklamalarda bulundu. Seçim seçim diye yırtınan ve çağrılarda bulunan muhalefet partileri; seçim sonrası ne yapacaklarını bile bilmiyor diyebilirim.

Halkın tamamının cebi yangın yerinde iken bazı parlamento sakinleri çıkmış parlamenter sistemden bahsediyor.  Halk ben acım diyor birileri çıkıp ben başbakan olacağım diyor. Ya ben cahilim mazur görün yada halkla alay ediliyor.

Merhum Demirel ‘’halkın cebi yanarsa babasını tanımaz’’ derdi. Bunu en iyi bilen bence muhalefet olmalı lakin ufukta hiçbir şey yok.

Sayın Kılıçtaroğlu, gençlerle muhabbeti bıraktı sanırım bu sıralar. Zaten sadece muhabbet ediyordu icraat diyor halk Cumhuriyet Halk Partisi’ne evine ekmek götüremeden aç yatan halk. Onlar ise ne yapacaklarını anlatmak yerine geriye ket vuruyorlar.

Sayın Akşener, Miting Miting dolaşıp ve arada sırada çıkıyor ben başbakan olacağım diyor. Halk açken altılı koalisyon toplanıyor parlamenter sistem çağrısı yapılıyor. Halk izliyor görüyor ve resmediyor.

Sayın Babacan, ‘’ben yaptım oldu yine olsa yine yaparım olur’’ diyor. Lakin halk bu sözlere de gülüp geçiyor.

Sayın Davutoğlu, Sessizliğini mi koruyor anlamış değilim en son asansörden düşmüştü geçmiş olsun.

Sayın Karamollaoğlu, altılı koalisyon toplanırken Çanakkale köprüsü davetiyesi alıyor. Halkın gözünden bu da kaçmıyor.

Ekonomi çok kötü ilerleyen günlerde iyi olacak gibi de görmüyorum. Ekmeği yarım alacak halk buna üzülüyorum muhalefet nerede diyor gördüğüm her kesimden halk. Bende yukarıdaki başlıkları birer birer anlatıyorum.

Muhalefet bu şekilde davranmaya devam ederse, halk sandıkta yine yaparsa Sayın Erdoğan Yapar diyecek buna eminim.

Seçim Seçim diye çağrılarda bulunan Muhalefete bir çift söz!..