Şehitkamil ve Şahinbey ilçelerinde ihale yoluyla gayrimenkul satışı yapılacak | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Emlak

Şehitkamil ve Şahinbey ilçelerinde ihale yoluyla gayrimenkul satışı yapılacak

Şehitkamil ve Şahinbey ilçelerinde ihale yoluyla gayrimenkul satışı yapılacak
Gaziantep Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından 21 adet gayrimenkul satışa sunuldu. Gayrimenkuller, Şehitkamil ve Şahinbey ilçelerinde yer alıyor.

Satışa sunulan gayrimenkuller için 28 ve 29 Temmuz 2021 günleri satış ihalesi düzenlenecek. İhalenin, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü yerleşkesinde bulunan Sıfır Atık Eğitim ve Uygulama Merkezi Toplantı Salonunda düzenleneceği belirtildi.

Satışa sunulan gayrimenkuller arasında zeytinlik, ham toprak, arsa, konut imarlı arsa, tarla, kargır ev özellikli yapılar bulunuyor. Gayrimenkuller ihalede tek tek satılacak.

FİYATLAR 52 BİN TL SEVİYESİNDEN BAŞLIYOR

Gaziantep’in Şahinbey ilçesinde 12 adet gayrimenkul satışa sunuldu. Bu gayrimenkullerin ihaledeki tahmini satış bedeli, 72 bin TL ile 3 milyon 289 bin TL arasında değişiyor. Şahinbey’de satışa sunulan gayrimenkuller; Yaycı, Pancarlı, Sarısalkım, Ozanlı, Kürüm, Kızılhisar, Çubukdiken, Belen ve Cevizli mahallelerinde bulunuyor.

Şehirkamil ilçesindeki gayrimenkuller ise Aktoprak, Bağbaşı, Beylerbeyi, Kirlialıcı, Sarılar, Seymenli, Çaykuyu mahallelerinde bulunuyor. Bu gayrimenkullerin fiyatları 52 bin TL ile 5 milyon 450 bin TL arasında değişiyor.

AÇIK TEKLİF SUNULACAK

Gaziantep Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından ihaleye ilişkin yapılan bilgilendirmede ihalenin, 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 45’inci maddesi gereğince açık teklif usulü ile düzenleneceği belirtildi.

Öte yandan satışa sunulan gayrimenkullere ve ihaleye ilişkin detaylara Gaziantep Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü aracılığıyla ulaşılabilir.

Şehitkamil ve Şahinbey ilçelerinde ihale yoluyla gayrimenkul satışı yapılacak