Selçuk Balcı'nın Covid 19 testi pozitif çıkınca sevenleri ile paylaştı | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
GüncelSağlık

Selçuk Balcı’nın Covid 19 testi pozitif çıkınca sevenleri ile paylaştı

Selçuk Balcı
Selçuk Balcı

Müzisyen Selçuk Balcı, korona virüsüne yakalandığını açıkladı.

Hafif halsizlik ve tat, koku almamak dışında şikayeti olmadığını belirten Balcı, doktorunun 5 günlük ilaç verdiğini ifade etti. Karadenizli müzisyen Balcı, sosyal medyada yaptığı açıklamada, “Covit 19 Testim pozitif çıktı. Hafif halsizlik ve tat, koku almamak dışında hiçbir şikayetim yok.

Selçuk Balcı sosyal medyada yaptığı paylaşımda, “Hafif halsizlik ve tat, koku almamak dışında hiçbir şikayetim yok” ifadelerine yer verdi.

Doktorumuz hafif atlatacağımı belirtti 5 günlük bir tablet verdi. Telefonla çok konuşup kendini yorma da dedi” diyerek geçmiş olsun mesajı atanlara teşekkür etti.

Selçuk Balcı

Öte yandan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da, Balcı’yla birlikte ‘Uzun ince bir yoldayım’ türküsünü söyledikleri bir videoyu paylaşarak, “Covid-19’a yakalanan kıymetli sanatçımız Selçuk Balcı’ya geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, acil şifalar diliyorum. Sağlıklı günlerde yeniden türküler söyleyeceğiz. Bu vesileyle hemşehrilerimizin maske, mesafe ve temizlik kurallarına uymalarını önemle hatırlatıyorum” dedi.