Serdar Ortaç: Paralar gidiyor, Nafaka verdiğim için pişmanım!.. | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Magazin

Serdar Ortaç: Paralar gidiyor, Nafaka verdiğim için pişmanım!..

Serdar Ortaç: Nafaka verdiğim için çok pişmanım!..
 Serdar Ortaç, nafaka ödemesinde yaşanan sorunlar nedeniyle kendisine dava açan eski eşi hakkında, “Şeytan görsün yüzünü! Ondan çocuk sahibi olmadığım için kısmetliymişim” açıklamasını yapmıştı.

Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubunun medya sponsorluğunda gerçekleşen ‘Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri’nde sevenleriyle buluşan Serdar Ortaç, Chloe Loughnan ve magazin gündeminden düşmeyen nafaka konusu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Konser öncesi muhabirlerin sorularını yanıtlayan Ortaç, “Beddua etmedim. Bana emeği geçmiş, 10 sene bakmış, hayat arkadaşlığı yapmış kadına beddua etmem. ‘Şeytan görsün yüzünü’ dedim, çünkü kızdım” ifadelerini kullandı. Ünlü popçu, Bütün çalışmalarımız kadına gidiyor. Cebime giren her kuruş eski hanıma gidiyor. ‘Niye nafaka verdin o zaman?’ diyeceksin. Verdik işte bir aptallık!” şeklinde konuştu.

“SANKİ DÜŞMANMIŞ GİBİ!”

“Pişmanlık var mı?” sorusuna Ortaç, “Nafaka verdiğim için çok pişmanım ama ödeyeceğim. Nafaka istemeseydi, evime haciz koymasaydı pişman olmazdım” yanıtını verdi. Beş yıllık evliliği tek celsede biten şarkıcı, “Sanki düşmanmış gibi! Beni sevdin de evlendin. Şimdi neden evime haciz koyuyorsun? Bir tane evim var, onu mu istiyorsun?” diyerek, Chloe’ye sitemini dile getirdi.

haber:gazetevatan.com

Serdar Ortaç: Nafaka verdiğim için çok pişmanım!..