Seyhan ve Yüreğir ilçelerinde gayrimenkuller için satış ihalesi düzenlenecek | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Emlak

Seyhan ve Yüreğir ilçelerinde gayrimenkuller için satış ihalesi düzenlenecek

Seyhan ve Yüreğir ilçelerinde gayrimenkuller için satış ihalesi düzenlenecek

Adana Toroslar Milli Emlak Müdürlüğü tarafından yatırım fırsatı sunuldu. Seyhan ve Yüreğir ilçelerinde yer alan gayrimenkuller için satış ihalesi düzenlenecek.

Yapılan bilgilendirmeye göre söz konusu ihale, 4 Kasım 2021 günü Çukurova’da bulunan Adana Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Milli Emlak Dairesi Başkanlığı binasında düzenlenecek.

Satışa sunulan 32 adet gayrimenkul arasında iş yeri ve arsa vasıflı gayrimenkuller bulunuyor. Gayrimenkuller ihalede tek tek satılacak.

UYGUN FİYATLAR GÖZE ÇARPIYOR

Satışa sunulan gayrimenkuller arasında Seyhan ilçesinde 31 adet gayrimenkul bulunuyor. Bu gayrimenkuller; İstiklal, Döşeme, Tepebağ, Çınarlı, Bahçeşehir mahallelerinde bulunuyor. Seyhan’daki gayrimenkullerin fiyatları ise 35 bin TL ile 9 milyon 370 bin TL arasında değişiyor.

Yüreğir ilçesi Yunusoğlu Mahallesi’nde 1 adet kergiç ev ve arsa niteliğine sahip, 287 metrekare büyüklüğünde gayrimenkul satışa sunuldu. Bu gayrimenkul için 71 bin TL tahmini satış bedeli belirlendi.

AÇIK TEKLİF SUNULACAK

Söz konusu gayrimenkul satış ihalesinin, 2886 Sayılı Kanunun 45’inci maddesine göre açık teklif usulü ile düzenleneceği belirtildi. İhale ve gayrimenkullere dair detaylara Adana Toroslar Milli Emlak Müdürlüğü aracılığıyla ulaşılabilir.

İhaleye katılmak isteyenlerden yerleşim yeri belgesi, gerçek kişi ise TC kimlik numarası, tüzel kişi ise vergi kimlik numarası bildirimleri, geçici teminatın yatırıldığını gösteren belge gibi bazı belgeler talep ediliyor.

Seyhan ve Yüreğir ilçelerinde gayrimenkuller için satış ihalesi düzenlenecek