SGK'dan ihale yoluyla gayrimenkul satışı yapılacak. İşte detaylar… | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Emlak

SGK’dan ihale yoluyla gayrimenkul satışı yapılacak. İşte detaylar…

SGK'dan ihale yoluyla gayrimenkul satışı yapılacak

Mülkiyeti Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı’na (SGK) ait olan 39 adet gayrimenkul, düzenlenecek gayrimenkul satış ihalesiyle satılacak.

Gayrimenkuller; Ankara, Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Elazığ, İstanbul, İzmir, Samsun, Mersin, Muğla ve Zonguldak şehirlerinde yer alıyor.

Söz konusu gayrimenkul satış ihalesinin 4, 5, 6 ve 7 Mayıs 2021 tarihlerinde yapılacağı duyuruldu. İhaleye ve gayrimenkullere dair tüm detaylara Sosyal Güvenlik Kurumu İnşaat ve Emlak Daire Başkanlığı aracılığıyla ulaşılabiliyor.

ANKARA’DA 5 GAYRİMENKUL SATIŞTA

SGK tarafından düzenlenecek gayrimenkul satış ihalesinde Ankara’nın Kazan, Çankaya ve Sincan ilçelerinde yer alan arsa nitelikli gayrimenkuller satılacak. Söz konusu gayrimenkullerin fiyatları 2 milyon 279 bin TL ile 11 milyon TL arasında değişiyor.

Bursa’nın Nilüfer, Gürsu ve Yıldırım ilçelerinde toplam 5 adet; ofis alanı, arsa ve mesken nitelikli gayrimenkuller satışa sunuldu. Bu gayrimenkullerin fiyatları 125 bin TL ile 2 milyon 315 bin TL arasında değişiyor.

İstanbul’da ise 6 adet gayrimenkul satışa sunuldu. Bu gayrimenkuller Sarıyer, Esenler, Çatalca ve Üsküdar ilçelerinde yer alıyor. Gayrimenkuller; çalılık ve arsa nitelikleri taşırken fiyatları, 14 milyon TL ile 40 milyon TL arasında değişiyor.

Zonguldak Merkez’de 3 adet tarla ve arsa nitelikli gayrimenkuller satışa sunuldu. Gayrimenkullerin fiyatları 695 bin TL’den başlıyor.

Mersin’de ise Merkez ve Toroslar ilçelerinde yer alan arsa ve toplu konut nitelikli 3 adet gayrimenkul satışa sunuldu. Bu gayrimenkullerin ihaledeki satış fiyatları 2 milyon TL ile 30 milyon TL arasında değişiyor.

SGK'dan ihale yoluyla gayrimenkul satışı yapılacak
Denizli Oto Ekspertiz