Spotify Premium kullanıcılarını Mutlu edecek güzel bir özellik. | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Teknoloji

Spotify Premium kullanıcılarını Mutlu edecek güzel bir özellik.

Yayınladığı güncellemelerle uygulamanın daha efektif bir şekilde kullanılmasını sağlayan Spotify, yeni bir özellik ile gündeme geldi. Spotify Premium kullanıcıları artık cep telefonlarında en sevdikleri şarkıları dinlerken, çalma listelerinde ince ayarları daha kolay bir şekilde yapabilecek. Spotify Gizle özelliği ile karşımızda!

Spofity Premium kullanıcıları için Spotify Gizle özelliği

Çalma listeleri yalnızca bir kişinin dinlemeyi sevdiği şarkıları ya da albümleri içeriyor. Ancak, başkası tarafından hazırlanan listelerde tabii ki herkesin beğenebileceği şarkılar olması garanti edilemez. Bu yüzden başkasının çalma listesine girdiğinizde, zevkinize uygun olmayan bir şarkı çıktığında bunu atlamak istersiniz. Ancak bu durum Premium kullanıcıları için değişmek üzere. Android ve iOS‘taki Premium kullanıcılar, çalma listelerindeki bazı şarkıları gizleyebilecek. Spotify Gizle özelliği sayesinde, kullanıcılar tam olarak ne dinlemek istiyorsa onu dinleyebilecek.

Gizle özelliği için menüden ‘Şarkıyı gizle’ seçeneğini seçmek yeterli. Sonrasında tüm gizli şarkıların yanında bir işaret çıkacak ve çalma listelerinde otomatik olarak atlanacak. Tekrar aynı butona basarak şarkıyı tekrar aktif etmek de mümkün.

Bu arada tekrar altını çizelim bu özellik yalnızca Premium kullanıcıları için geçerli. Eğer Premium abone değilseniz bu buton size görünmeyecektir.

Haber Kaynak ve Linki : Schiftdelete

yazarHazal Orta