TOKİ Adana Sarıçam projesinde 436 adet konut satışa çıktı | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Toki

TOKİ Adana Sarıçam projesinde 436 adet konut satışa çıktı

TOKİ Adana Sarıçam projesinde 436 adet konut satışa çıktı

Adana’nın Sarıçam ilçesi Buruk Mahallesi’nde Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından hayata geçirilen sosyal konut projesinde yeni satış dönemi başlıyor.

TOKİ Adana Sarıçam 2. Etap 1. Bölge projesinde 440 adet konut ve 20 adet dükkan satışa sunuldu. Gayrimenkullere başvurular 5 Nisan 2021 günü başlayacak. Son başvuru tarihi olarak 22 Nisan günü belirlendi.

Projeden konut sahibi olmak isteyen yatırımcılar, HalkBank şubeleri aracılığıyla başvurularını iletebilecek. Projede aynı zamanda şehit yakını, gazi ve engelli kontenjanından da konutlar satışa sunuldu.

UYGUN FİYATLARLA LÜKS YAŞAM ALANI

Adana’nın Sarıçam ilçesinde güvenli ve konforlu bir site yaşantısı sunacak TOKİ Adana Sarıçam projesinde 2+1 ve 3+1 konutlar satışa sunuldu. Projedeki konut fiyatları 184 bin TL ile 361 bin TL arasında değişiyor.

Yatırımcılar projeden yüzde 10, yüzde 12 veya yüzde 20 peşinatla konut sahibi olabilecek. Konutların taksitleri ise 900 TL seviyesinden başlayarak artıyor.

TOKİ Adana Sarıçam projesinde satışa sunulan yeni konutlar için uygun fiyatların yanı sıra kolay ödeme imkanları da sağlanıyor. Projedeki konutlar için yatırımcılara 120 ay ve 180 ay vadeli ödeme planları hazırlanıyor.

KURA ÇEKİMİ NİSAN’DA

TOKİ Adana Sarıçam projesinde satışa sunulan 436 adet konut, kuralı satış yöntemiyle satışta. Projedeki konutlar için 29 Nisan günü noter huzurunda kura çekilecek ve hak sahipleri belirlenecek. Öte yandan 2+1 konutlar için bin TL, 3+1 konutlar için 2 bin TL başvuru ücreti talep ediliyor. Kurada ismi çıkmayan vatandaşlara bu başvuru ücreti iade ediliyor.

TOKİ Adana Sarıçam projesinde 436 adet konut satışa çıktı