TOKİ Balıkesir Manyas projesinde satış dönemi başlıyor. | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
EmlakToki

TOKİ Balıkesir Manyas projesinde satış dönemi başlıyor.

MUŞ'TA 444 YENİ KONUT İNŞA EDİLECEK
MUŞ'TA 444 YENİ KONUT İNŞA EDİLECEK

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bünyesinde faaliyetlerini yürüten Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), bu yıl içerisinde planladığı 100 bin sosyal konut projelerinde çalışmalarını sürdürüyor.

TOKİ aynı zamanda daha önce hayata geçirilen projelerdeki satış süreçlerini de yönetiyor.

Balıkesir’in Manyas ilçesinde hayata geçirilen sosyal konut projesinde 456 adet konut satışa sunuluyor. Söz konusu konutlar için başvurular 21 Eylül’de başlayarak 9 Ekim gününe kadar devam edecek.

TOKİ Balıkesir Manyas projesinde satışa sunulan konutlar 2+1 ve 3+1 daire tipi seçeneklerini taşıyor. Yatay mimari yapısıyla oluşturulan konutlar, yatırımcısına modern ve güvenli bir yaşam alanı sunuyor.

UYGUN FİYATLARLA KONUT SAHİBİ OLMA ŞANSI

TOKİ Balıkesir Manyas projesinde satışa sunulan 456 adet konutlar için uygun fiyatlar dikkat çekiyor. Projede konut fiyatları 136 bin TL’den başlayarak konut özelliğine göre 278 bin TL’ye yükseliyor.

Yatırımcılar projeden yüzde 10, yüzde 15, yüzde 25 peşinatla konut sahibi olabiliyor. Düşük peşinat bedelinin yanı sıra aylık taksitler 667 TL seviyesinden başlıyor.

Dar ve orta gelirli vatandaşlar için oluşturulan projede yatırımcılara 120 ay, 156 ay ve 180 ay vadeli ödeme seçenekleri de sunuluyor.

MUŞ’TA 444 YENİ KONUT İNŞA EDİLECEK

Yeni proje çalışmalarını da tüm hızıyla sürdüren TOKİ, Muş’un Merkez ilçesi Kepenek Mahallesi’nde yeni proje hazırlığında olduğunu duyurdu. Projede 444 adet konut hayata geçirilecek.

TOKİ Muş Kepenek projesinin ihalesi geçtiğimiz günlerde yapıldı. Projede kazanan firmaya yer tesliminin yapılmasıyla inşaat çalışmalarının başlaması bekleniyor. Öte yandan proje kapsamında 1 adet 150 kişilik cami, 1 adet 8 dükkanlı ticaret merkezi de inşa edilecek.

Denizli Oto Ekspertiz