TOKİ Denizli Serinhisar projesinde yeni satış süreci başladı | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Toki

TOKİ Denizli Serinhisar projesinde yeni satış süreci başladı

TOKİ Denizli Serinhisar projesinde yeni satış süreci başladı
Türkiye’nin tüm bölgelerinde sosyal konut ve kentsel dönüşüm proje çalışmalarına devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), diğer yandan hayata geçirilen projelerde satış süreci yürütüyor.

TOKİ’nin Denizli Serinhisar ilçesi Kızılhisar Mahallesi’nde hayata geçirdiği projede satış süreci başladı. Projede toplamda 178 adet konut ve 6 adet ticari ünite hayata geçirildi.

TOKİ Denizli Serinhisar projesinde 137 adet konut satışa sunuldu. Satışa sunulan konutlar arasında 60 adet 2+1 konut ve 77 adet 3+1 konut yer alıyor.

BAŞVURULAR BAŞLADI

TOKİ Denizli Serinhisar projesinde satışa sunulan konutlar için başvuru süreci 1 Eylül ile 10 Eylül günleri arasında belirlendi. Yatırımcılar, Ziraat Bankası aracılığıyla başvurularını sunabilecek.

Kuralı satış yöntemiyle satışa sunulan konutlar için 15 Eylül 2021 günü kura çekimi yapılacak. Söz konusu kura çekimi, TOKİ’nin sosyal medya hesaplarından canlı yayınlanacak.

FİYATLAR 132 BİN TL’DEN BAŞLIYOR

TOKİ Denizli Serinhisar projesinde satışa sunulan 60 adet 2+1 konutun fiyatı, 132 bin TL ile 202 bin TL arasında değişiyor. Bu konutlar için talep edilen peşinat tutarı 15 bin TL seviyesinden başlıyor. Yatırımcılara yüzde 12 veya yüzde 20 peşinatla konut sahibi olma şansı sunulurken 240 aya kadar vadeli ödeme planı hazırlanıyor.

Satışa sunulan 3+1 konutların fiyatları ise 203 bin TL ile 258 bin TL arasında değişiyor. Bu konutların peşinatları 25 bin TL seviyesinden başlıyor. 120 ay ve 180 ay vadeli ödeme seçenekleri sunuluyor.

TOKİ Denizli Serinhisar projesinde yeni satış süreci başladı