TOKİ Kuzey Ankara Kent Girişi 3. Bölge projesinde yeni satış süreci başladı | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
EmlakToki

TOKİ Kuzey Ankara Kent Girişi 3. Bölge projesinde yeni satış süreci başladı

TOKİ Kuzey Ankara Kent Girişi 3. Bölge projesinde yeni satış süreci başladı

TOKİ Kuzey Ankara Kent Girişi 3. Bölge projesinde yeni satış süreci başladı

Yeni sosyal konut proje çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), aynı zamanda daha önce hayata geçirilen projelerde satış süreci yürütüyor. Başkent Ankara’da da uygun fiyatlarla yeni konutlar satışa sunuldu.

TOKİ Kuzey Ankara Kent Girişi 3. Bölge projesinde yer alan 34 adet konut satışa sunuldu. Konutlar için başvurular başlarken son başvuru tarihi olarak 18 Aralık günü belirlendi.

Satışa sunulan konutlar için kura çekimi ise 25 Aralık günü yapılacak. Noter huzurunda gerçekleştirilecek kura çekiminden sonra hak sahipleri belirlenecek. Öte yandan satışa sunulan konutların başvuru ve satış işlemleri HalkBank şubelerinden yapılacak.

Schlüssel

FİYATLAR 311 BİN TL’DEN BAŞLIYOR

TOKİ Kuzey Ankara Kent Girişi 3. Bölge projesinde satışa sunulan 34 adet konut 3+1 daire tipi şekliyle tasarlandı. Konutların brüt büyüklükleri 160 ile 166 metrekare arasında, net büyüklükleri 130 ile 135 metrekare arasında değişiyor.

Satışa sunulan konutların fiyatları ise 311 bin 850 TL ile 456 bin 550 TL arasında değişiyor. Yatırımcılar projeden yüzde 10, yüzde 15 veya yüzde 25 peşinatla konut sahibi olabilirler.

Konutlar için talep edilen peşinat tutarı 31 bin TL seviyesinden başlıyor. Konutların aylık taksitleri ise bin 949 TL ile 4 bin 280 TL arasında değişiyor. Yatırımcılara 96 ay, 108 ay ve 120 ay vadeli ödeme planları hazırlanıyor.