TOKİ Niğde Altunhisar projesinde 32 konut satışta | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
EmlakToki

TOKİ Niğde Altunhisar projesinde 32 konut satışta

TOKİ Niğde Altunhisar projesinde 32 konut satışta

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bünyesinde çalışmalarını sürdüren Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), dar ve orta gelirli vatandaşlar için uygun fiyatlarla ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

TOKİ konutlarında vatandaşlara uzun ve kolay ödeme seçenekleri de sunulurken düşük peşinatlarla konut sahibi olma şansı sağlanıyor.

Niğde’nin Altunhisar ilçesinde hayata geçirilen TOKİ Niğde Altunhisar projesinde yeni satış dönemi başladı. Projede alt gelir grubundakiler için 24 adet 2+1 konut, orta gelir grubundakiler için 8 adet 3+1 konut satışa sunuldu.

Konutlar için başvurular dün itibariyle başlarken son başvuru tarihi olarak 8 Ocak 2021 günü belirlendi. Yatırımcılar, Ziraat Bankası aracılığıyla başvurularını iletebilecek. Öte yandan konutlar için 14 Ocak 2021 günü kura çekimi yapılacak ve hak sahipleri belirlenecek.

Schlüssel

2+1 KONUTLARIN FİYATLARI

TOKİ Niğde Altunhisar projesinde 24 adet 2+1 konut satışa sunuldu. Bu konutların fiyatları 116 bin TL ile 157 bin TL arasında değişiyor.https://inthaber.com/toki-nigde-altunhisar-projesinde-32-konut-satista/

2+1 konutlar için talep edilen peşinat tutarı 14 bin TL seviyesinden başlarken yüzde 12 ve yüzde 20 peşinat seçenekleri sunuluyor.

Uygun fiyat politikasının benimsendiği konutlarda aylık taksitler 389 TL ile 767 TL arasında değişiyor. Aynı zamanda 240 aya kadar vade imkanı da sağlanıyor.

3+1 KONUTLARIN FİYATLARI

TOKİ Niğde Altunhisar projesinde orta gelir grubundakiler için oluşturulan 8 adet 3+1 konut satışa sunuldu. Bu konutların fiyatları ise 209 bin TL ile 265 bin TL arasında değişiyor.

3+1 konutların aylık taksitleri 930 TL seviyesinden başlarken 120 ay ve 180 ay vade seçenekleri bulunuyor. Satıştaki konutlar için talep edilen peşinat tutarı 20 bin TL seviyesinden başlıyor.

TOKİ Niğde Altunhisar projesinde 32 konut satışta
Denizli Oto Ekspertiz