TOKİ'den yeni yatırım fırsatı sunuldu. Eylül ayında satış ihalesi yapılacak | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Toki

TOKİ’den yeni yatırım fırsatı sunuldu. Eylül ayında satış ihalesi yapılacak

TOKİ'den yeni yatırım fırsatı sunuldu. Eylül ayında satış ihalesi yapılacak

Türkiye’nin tüm bölgelerinde sosyal konut ve kentsel dönüşüm çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), mülkiyetinde yer alan gayrimenkuller için satış ihaleleri düzenleyerek yatırım fırsatı da sunuyor.

TOKİ’den yapılan bilgilendirmeye göre, 25 farklı şehirde yer alan toplam 235 adet arsa için 16 Eylül 2021 günü gayrimenkul satış ihalesi düzenlenecek. İhalede açık artırma ile arsalar satılacak.

Söz konusu ihale Ankara’daki Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Konferans Salonu ve İzmir Bornova Kültür ve Sanat Merkezi Konferans Salonunda eş zamanlı olarak düzenlenecek. Aynı zamanda Emlak Yönetim aracılığıyla açık artırmaya online olarak katılarak teklif de sunulabilecek. İnternet katılımlarında son başvuru 15 Eylül günü olarak belirtildi.

ARSALARIN BULUNDUĞU ŞEHİRLER

TOKİ tarafından 16 Eylül günü düzenlenecek açık artırmada satılacak arsalar şu şehirlerde yer alıyor: Adana, Adıyaman, Ağrı, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Edirne, Eskişehir, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kütahya, Mersin, Muğla, Nevşehir, Niğde, Samsun, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ ve Van.

UYGUN FİYAT VE KOLAY ÖDEME İMKANI

Satışa sunulan arsalar için tıpkı diğer TOKİ gayrimenkullerinde olduğu gibi uygun satış fiyatı ve kolay ödeme seçenekleri sunuluyor. Yatırımcılara yüzde 25 peşinat ve 24 ay vadeli ödeme planları sunulacak. Satışa sunulan arsalara dair detaylı bilgilere TOKİ İl Müdürlükleri ve Emlak Yönetim aracılığıyla ulaşılabilir.

TOKİ'den yeni yatırım fırsatı sunuldu. Eylül ayında satış ihalesi yapılacak