TOKİ'nin Alipaşa'daki projesinde yer alan iş yerleri için açık artırma düzenlenecek | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
EmlakToki

TOKİ’nin Alipaşa’daki projesinde yer alan iş yerleri için açık artırma düzenlenecek

TOKİ'nin Alipaşa'daki projesinde yer alan iş yerleri için açık artırma düzenlenecek

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Silivri’nin Alipaşa Mahallesi’nde hayata geçirilen projenin 2’nci etap çalışmasında yer alan 24 adet iş yeri satışa sunuldu.

TOKİ Silivri Alipaşa 2. etap çalışmasında 758 adet konut bulunuyor. Alipaşa bölgesinde nitelikli bir yaşam alanı sunan projedeki 24 iş yeri için satış süreci başladı.

İHALE ARALIK AYINDA

Satışı konu olan iş yerleri için açık artırma ihalesi düzenlenecek. Söz konu ihale, 17 Aralık 2020 günü düzenlenecek. İhaleye internet üzerinden de katılım gösterilecek. İhaleye ilişkin tüm detayların TOKİ çağrı merkezi aracılığıyla öğrenilebileceği belirtildi.

Yapılan bilgilendirmede, TOKİ’nin İstanbul Halkalı’daki genel merkezinde düzenlenecek ihaleye kayıtlar, ihale günü saat 12:30 ile 14:30 arasında alınacak. İnternet katılımları için son başvuru ise 16 Aralık günü saat 17:00’a kadar yapılacak. İhale saat 15:00’da başlayacak. Öte yandan söz konusu iş yerlerinin bankacılık işlemleri Ziraat Bankası ve HalkBank tarafından yürütülüyor.

FİYATLAR 328 BİN TL’DEN BAŞLIYOR

TOKİ Silivri Alipaşa 2. Etap projesinde satışa sunulan 24 iş yeri için uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleri belirlendi. İş yerlerinin fiyatları 328 bin TL ile 518 bin TL arasında değişiyor. Yatırımcılara 120 aya varan ödeme seçenekleri sunuluyor.

Satışa sunulan iş yerlerinin büyüklükleri ise 73 metrekare ile 129 metrekare arasında değişiyor. İş yerleri, zemin ve 1’inci katta yer alıyor.

Denizli Oto Ekspertiz