Trend Esentepe projesi Akçakoca'da kuruluyor | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Emlak Projeleri

Trend Esentepe projesi Akçakoca’da kuruluyor

Trend Esentepe projesi Akçakoca'da kuruluyor

Düzce’nin Akçakoca ilçesinde inşa edilen Trend Esentepe projesinde çalışmaların yanı sıra konut satışları da başladı. Proje, Aktez Yapı imzasıyla hayat buluyor.

Trend Esentepe projesinde toplam 48 adet konut inşa ediliyor. 7 katlı 2 blok tasarımına sahip projede yatay mimari dikkat çekiyor. Projede üst katlardaki konutlar 4+2 dubleks şeklinde, diğer konutlar 3+1 şeklinde oluşturuluyor.

Yatırımcısına ferah bir yaşam alanı sunulmak istenen projede 3+1 konutların net büyüklükleri 115 metrekare, 4+2 dubleks konutların net büyüklükleri 210 metrekare olacak şekilde tasarlanıyor

UYGUN FİYATLAR BELİRLENDİ

Trend Esentepe projesinde konut teslimlerinin Ekim 2021 döneminde başlaması bekleniyor. Projedeki konut fiyatları ise şu şekilde:

3+1 konutların fiyatları 320 bin TL’den,
4+2 konutların fiyatları 610 bin TL’den başlıyor.

Banka kredisi kullanımına uygun durumda olan projede firma bünyesinde kişiye özel kolay ödeme seçenekleri de hazırlanıyor.

KALİTELİ YAŞAM FIRSATI

Yatırımcısına merkezi bir noktada yaşam sürme imkanı sunacak Trend Esentepe projesi, konumuyla avantaj sağlıyor. Proje, çok sayıda okula yakın olmasıyla aileler için önemli bir özellik taşıyor. Aynı zamanda Düzce Emniyet Müdürlüğü’ne 100 metre, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’ne 750 metre, Krem Park AVM’ye 1.2 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

Projenin yaşam alanında çok sayıda sosyal donatı inşa ediliyor. Yine otopark ve güvenlik gibi olanaklar da yatırımcılara sunuluyor

Trend Esentepe projesi Akçakoca'da kuruluyor
Denizli Oto Ekspertiz