Urfanın tanınmış İş adamlarından İbrahim Toru Koronadan hayatını kaybetti! | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Sağlık

Urfanın tanınmış İş adamlarından İbrahim Toru Koronadan hayatını kaybetti!

İbrahim Toru (44),
İbrahim Toru (44),

İş adamı İbrahim Toru, 11 Eylül’de rahatsızlanınca Balıklıgöl Devlet Hastanesi’nde tedaviye alındı. Fenalaşan Toru corona virüs sebebiyle hayatını kaybetti.

Şanlıurfa merkezli olarak uydudan yayın yapan Kanal Urfa TV’nin yönetim kurulu başkanı İbrahim Toru (44), koronavirüs tedavisi gördüğü Gaziantep’te hayatını kaybetti. Öte yandan, İbrahim Toru’nun 14 gün önce Twitter hesabından, “Covid 19 testimiz maalesef pozitif çıktı. Tedavimizi hastanede geçireceğiz Tüm dostlardan dua beklerim.” mesajını paylaştığı görüldü.

İş insanı İbrahim Toru Koronadan hayatını kaybetti

Toru, durumunun ağırlaşması üzerine Gaziantep’teki özel bir hastaneye sevk edildi. Şanlıurfa’nın sevilen simalarından olan iş insanı Toru, gece geç saatlerde doktorların müdahalesine karşın kurtarılamadı.

Gaziantep’te işlemlerinin ardından yakınları tarafından teslim alınan İbrahim Toru’nun cenazesi, defnedilmek üzere Şanlıurfa’ya götürüldü.

14 GÜN ÖNCE BU FOTOĞRAFI PAYLAŞMIŞ…

İş insanı İbrahim Toru Koronadan hayatını kaybetti
İş insanı İbrahim Toru Koronadan hayatını kaybetti

İbrahim Toru, 1 hafta önce de Instagram hesabından “Hastanede covid 19 tedavimiz 9. Günde devam ediyor ates¸im 41:8 den bazen normal seviye bazı aralıklarla 39:20 kadar c¸ıkıyor viru¨s cigere inmis¸ intihap ve zatu¨re c¸evirdi bi kac¸ gu¨n daha hastanede yatacagˆız dualarınızla ins¸allah daha iyi olacagˆım…” paylaşımında bulunmuştu.

Denizli Oto Ekspertiz