Yeni AirPods ve AirPods Pro merakla bekleniyor! | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Teknoloji

Yeni AirPods ve AirPods Pro merakla bekleniyor!

AirPods Pro modelleri
AirPods Pro modelleri

Apple’ın en sevilen cihazları arasında yer alan AirPods için yeni versiyonları merakla bekleniyor. Yeni AirPods ve AirPods Pro için geri sayım başlıyor. Kablosuz kulaklık modellerinin 2021 yılında kullanıcıyla buluşması bekleniyor.

Yeni AirPods ve AirPods Pro geliyor

Kulaklık modelleri, HomePod mini ve yakında çıkacak kulak üstü kulaklıklar gibi diğer yeni Apple ses cihazlarının arasına katılacak. Şirketin ayrıca, HomePod mini arasına katılacak yeni bir akıllı hoparlör üzerinde çalıştığı belirtiliyor.

Bloomberg’in yer verdiği konu hakkında, üçüncü jenerasyon AirPods ve ikinci jenerasyon AirPods Pro modelleri daha önce de söylendiği gibi 2021’de resmî olarak geliyor. 2021 yılının ilk aylarında geleceği söylenen yeni kulaklıkların, çok büyük değişikliklerle gelmeyeceği ancak eskiye nazaran daha iyi bir pil ömrünü sunacağı söyleniyor.

Yeni AirPods’ta ANC yani aktif gürültü engelleme sunması beklenmiyor diğer tarafta AirPods Pro’nun bu özelliğe sahip olması bekleniyor. Tasarımsal olarak önceki nesillerden çok farklı bir görünüm kazanması beklenmeyen kulaklıklar için performans artışının yaşanması bekleniyor.

Yakın zaman önce tanıtalan iPhone 12 serisi ile birlikte Apple, kutu içeriğini değiştirdiğini resmî olarak duyurmuştu. Yeni alınacak cihazlardan şarj adaptörü ve kablolu kulaklık çıkmayacak. Apple’ın bu hamlesinin kullanıcıları kablosuz kulaklıklarına yönlendirme yapması için

Haber: Schiftdelete
yazar:Nilay Kamu

Denizli Oto Ekspertiz