Zeray Güneşi projesinde uygun fiyatlı konut satışları sürüyor . | İNT Haber - İnternet haber kaynağı
Emlak

Zeray Güneşi projesinde uygun fiyatlı konut satışları sürüyor .

Kocaeli’nde inşa edilen Zeray Güneşi projesinde satışlar devam ediyor.

Zeray inşaat güvencesiyle Kocaeli’nin gelişmekte olan bölgesi Başiskele’de hayata geçirilen Zeray Güneşi  projesinde kalan konutların satışı sürüyor. Seçkin yaşamın başladığı projede konut ve tapu teslimleri hemen yapılıyor.

Zeray Güneşi projesinde 7 blokta toplam 312 adet konut hayata geçirildi. Projedeki konutlar 1+1’den 4+1’e kadar daire tipi seçenekleri barındırırken yatırımcısına konforlu bir yaşam alanı sunuyor.

Akıllı daire sistemleri ile donatılan konutlarda 1+1 dairelerin büyüklükleri 87 ile 89 metrekare arasında, 2+1 dairelerin büyüklükleri 130 metrekare, 3+1 dairelerin büyüklükleri 145 ile 183 metrekare arasında, 4+1 dairelerin büyüklükleri ise 210 ile 219 metrekare arasında olacak şekilde tasarlandı.ZERAY GÜNEŞİ 2020 FİYAT LİSTESİ

Teslimlerin hemen yapıldığı projede kalan konutların satışı sürüyor. İşte Zeray Güneşi 2020 fiyat listesi:

1+1 konutların fiyatları 293 bin TL ile 309 bin TL arasında,
2+1 konutların fiyatları 475 bin TL’den,
3+1 konutların fiyatları 494 bin TL ile 740 bin TL arasında,
4+1 konutların fiyatları 726 bin TL ile 757 bin TL arasında değişiyor.

Banka kredisi kullanımına uygun durumda olan projede firma bünyesinde kişiye özel ödeme seçenekleri de hazırlanıyor.SARAY KONSEPTLİ PROJE

Dış mimarisiyle dikkat çeken Zeray Güneşi projesi, saray konseptini taşıyor. Konumuyla yatırımcısına doğa ile iç içe bir yaşam sürme şansı sunan proje, aynı zamanda yaşam alanında sunduğu donatılar ile kaliteli bir yaşamın kapılarını açıyor. Projenin ortak yaşam alanında yüzme havuzu, fitness merkezi, çocuk oyun alanı, sosyal tesis alanı, basketbol ve voleybol sahası, yürüyüş alanı, kapalı otopark gibi çok sayıda sosyal donatı bulunuyor.